CT 16 Quartz Contact“ – stipriai sukimba

Vienas svarbiausių ETICS sudarančių elementų yra „CT 16 Quartz Contact“ – greitai džiūstantys, paruošti naudoti gruntiniai dažai, tepami tarp armuojamojo sluoksnio ir tinko tam, kad užtikrintų

  • • stiprų ETICS sluoksnių tarpusavio sukibimą;
  • • tvirtą pagrindą „Double Dry“ technologijai, nes užtikrinama maža įgertis ir geras laidumas garams;
  • • nepriekaištingą galutinę baigiamojo apdailos sluoksnio išvaizdą, kurią lemia itin geras dengiamumas;
  • • lengvesnį tinkavimą

Gruntiniai dažai „CT 16 Quartz Contact“ yra šiurkščios struktūros, todėl tarsi tiltas sujungia armuojamąjį sluoksnį su tinku, taip sustiprindami visą sistemą. Gruntiniai dažai „CT 16 Quartz Contact“ buvo specialiai sukurti taip, kad sujungtų santykinai standų armuojamąjį sluoksnį su kur kas elastingesniu tinku, pagamintu polimero pagrindu, ir sustiprintų šiuose dviejuose sluoksniuose panaudotų technologijų poveikį. Gruntiniai dažai „CT 16 Quartz Contact“ sąveikauja su armuojamojo sluoksnio cemento technologija („Fibre Force“) ir sustiprina tinko esančią technologiją („Double Dry“), taip išryškindami jų teikiamą naudą.


Kaip veikia CT 16

 

CT 16 polimeras suderinamas su polimerais, naudojamais „Double Dry“ technologijoje ir papildo tinko sudėtį. Tai leidžia sukurti tvirtus ryšius tarp gruntinių dažų ir tinko. Veikdami kartu, jie sumažina tinko įgertį ir išleidžia drėgmę lauk iš sistemą sudarančių sluoksnių. Be to, sumažėja armuojamojo sluoksnio įgertis: tai dar geriau apsaugo tinką nuo dėmių atsiradimo ir užtikrina nepriekaištingą fasado išvaizdą..

 

 

Iš vienos pusės smulkūs užpildai armuojamajame sluoksnyje užpildo mikro tuštumas, o iš kitos pusės stambesni grūdeliai veikia kaip elementai, užtikrinantys gruntinių dažų ir armuojamojo sluoksnio įsiskverbimą vienam į kitą. Polimeras prasiskverbia per ploną pagrindo sluoksnį, nuo to šis tampa tvirtesnis ir elastingesnis. Polimero ir užpildų derinys (minkštas marmuras ir labai kietas kvarcinis smėlis) suteikia sluoksniui papildomo mechaninio patvarumo.

Sukuriamas tvirtas pagrindas „Double Dry“ technologijai: maža įgertis ir geras garų laidumas.

Armuojamojo sluoksnio paviršius yra nepakankamai apsaugotas, todėl ant jo patekę vandens lašeliai praranda formą ir lengvai susigeria į sluoksnį.

Vandens lašeliai neprasiskverbia į armuojamojo sluoksnio struktūrą, išlaiko apskritą formą ir nuteka nuo fasado.

Nenaudojant CT 16, armuojamasis sluoksnis vis įgeria ir kaupia daugiau vandens.
Lašeliai negali taip paprastai pasišalinti lauk.

Armuojamasis sluoksnis yra labai gerai apsaugotas nuo vandens įgerties; jis nešlampa. Patekus šiek tiek vandens, drėgmė greitai išgaruoja.

Pažiūrėkite iš arčiau, kaip veikia CT 16 gruntiniai dažai.

Nepriekaištingas galutinis baigiamasis apdailos sluoksnis: labai neskaidrus ir paprastai tinkuojamas

Tinkas greitai kietėja, todėl baigiamasis sluoksnis gali turėti tokių defektų kaip pasislinkę grūdeliai, nelygi faktūra, per tanki ar per reta struktūra. Negana to, spalva gali būti ne intensyvi, o blyški.

Naudojant CT 16, tinkavimui galima skirti daugiau laiko, todėl baigiamąjį fasado apdailos sluoksnį galima užtepti ypač kruopščiai ir tolygiai. Grūdeliai nepasislenka ir nesusidaro medžiagų nuostolių. Maža to, išgaunama vienoda viso fasado spalva, dėl to jis atrodo dar gražiau ir išraiškingiau.

Daugiau „CT 16 Quartz Contact“ privalumų:

Galima naudoti ir lauke, ir patalpų viduje. Galima tepti ant medžio drožlių plokščių, gipskartonio plokščių, gipsinio tinko, visų rūšių betono ir stipriai dažytos dangos paviršiaus. Naudojant patalpų viduje, idealiai tinka tepti po dekoratyviniu, mozaikiniu ir struktūriniu tinku; ant gipsinio pagrindo; ant aliejiniais dažais dažytų spalvotų plokščių 

Ypač rekomenduojama naudoti kartu su garams ypač laidžiomis sistemomis (savaime išsivalančiomis, „Aero Wool“) ir V1 klasės tinku, nes praleidžia garus į išorę iš sistemos sluoksnių.

Galimybė sustabdyti fasado šiltinimo darbus žiemai. Gruntiniai dažai „CT 16 Quartz Contact“ apsaugo armuojamąjį sluoksnį – jais nugruntavus, armuojamąjį sluoksnį galima netinkuotą palikti ištisiems mėnesiams. Po pertraukos nereikia imtis jokių papildomų armuojamojo sluoksnio tvarkymo darbų