NAUJAS GLAISTYMO LYGIS

PARUOŠTAS NAUDOJIMUI GLAISTAS

„Ceresit“ pristato inovatyvų paruoštą naudoti siūlių glaistą CE 60. Dėl unikalios polimerų dispersijos sudėties CE 60 glaistas yra naujos kartos glaistas. Maišymui nereikia vandens- jau paruoštas naudoti. „Ceresit CE 60“ užtikrina puikų ir ilgalaikį rezultatą. Visada. Pamirškite apie spalvų ir paviršiaus nevientisumą, dėmes. Tai puikus pasirinkimas visiems vidaus darbams, tinka visų rūšių plytelėms ir natūraliam akmeniui.

KAIP NAUDOTI?

CE 60 būdinga ne tik inovatyvi sudėtis – jis ir naudojamas kitaip. Jį naudodami darbo vietoje taupysite laiką, nebus dulkių ir kitų nešvarumų, nei dirbant su įprastais glaistais.

 

CE 60 yra aukštos kokybės paruoštas naudoti glaistas, skirtas iki 6 mm pločio siūlėms. Jis vienkomponentis, formulė pagrįsta polimerais, todėl glaistyti nepaprastai lengva. Užteptą glaistą galima iškart formuoti ir plauti.

1. Atidarykite pakuotę ir nuimkite apsauginę plėvelę. Nuo plėvelės paviršiaus nuvalykikite esančią dispersiją. Saugokite plėvelę vėlesniam uždengimui.

2. Maža metaline ar plastikine mentele išmaišykite pakuotės turinį, kol gausite vientisą konsistenciją.

3. Maksimalus rekomenduojamas plotas yra 2 m². Pasirinkite paviršiaus plotą ir užtepkite nedidelį glaisto kiekį naudodami epoksidinio glaisto mentelę. Nedelsdami pašalinkite glaisto perteklių.

4.  Užtepę siūles, nuvalykite plytelių paviršių per 10 minučių! Pirmiausia sukamaisiais judesiais kruopščiai užtrinkite visą paviršių drėgna kempine, tada pašalinkite likusį glaistą nuo plytelių paviršiaus. Naudokite kuo mažiau vandens, kad nesugadintumėte darbo. Užtepkite glaistą ant nedidelio paviršiaus, suformuokite išlygindami siūlės paviršių, nuvalykite perteklių ir tęskite darbą.

5. Kad ant plytelių neliktų glaisto uždžiuvusių apnašų, pradėkite valyti iš karto arba ne vėliau kaip po 10 minučių po užtepimo. Jei ant plytelių lieka glaisto, paviršių nuplaukite šiltu vandeniu.  Tai reikia atlikti praėjus ne kaip 24 valandoms nuo užtepimo.

6. Kibirėlyje likusį glaistą uždenkite apsaugine plėvele, kad vėliau galėtumėte vėl naudoti, ir uždarykite kibirą.

TINKA BET KOKIOMS SIŪLĖMS

CE 60 puikiai tinka naudoti su įvairiomis plytelėmis – nuo mozaikų iki didelių išmatavimų. Šį labai elastingą glaistą galima naudoti ant horizontalių ir vertikalių paviršių bet kokioje patalpoje – vonios kambaryje ar virtuvėje. CE 60 – puikus glaistas beveik bet kokios rūšies plytelėms – keraminėms, akmens masės, porcelianinėms, stiklo ar natūralaus akmens.

ATSPARUMAS BUITYJE

Kitą dieną po remonto ar apdailos darbų namuose elgiamės labai atsargiai, kad kuo ilgiau išliktų „šviežumo įspūdis“. Bet bėgant laikui vienur ar kitur atsiranda dėmių, įbrėžimų ir šis įspūdis dingsta. Tačiau tik ne tada, kai buvo naudotas CE 60 glaistas. Daug metų siūlės išlieka nepriekaištingos, o spalvos visiškai nekinta.

„Ceresit CE 60“ pasižymi tankia molekuline struktūra ir hidrofobinėmis savybėmis, kitaip tariant, dėmės nelimpa prie glaisto. Todėl jis puikiai tinka patalpoms, pavyzdžiui, virtuvėms, koridoriams ar vonios kambariams.

Su CE 60 nebereikės rūpintis dėl nehomogeniškų ar blunkančių spalvų. Dėl novatoriškos formulės, kai medžiagų nereikia maišyti su vandeniu, siūlių spalva tikrai atitiks jūsų lūkesčius. Taigi užmirškite spalvų šešėlius ir dėmes. 100 % spalvų stabilumas daug metų.

Didesnis poliuretano polimero patvarumas kartu su kieta kvarcinio smėlio struktūra užtikrina CE 60 neprilygstamas atsparumo subraižymui savybes. Puiki apsauga nuo mechaninių smūgių garantuoja gaminio ilgaamžiškumą.

Paruoštas naudoti glaistas padeda sutaupyti daug vandens. Be to, CE 60 pakuotė pagaminta iš 50 % perdirbtų plastiko.

PASIRINKITE IŠ GAUSYBĖS SPALVŲ

CE 60 spalvų paletę sudaro 14 madingų baltos, pilkos ir smėlio spalvos atspalvių, kruopščiai atrinktų pagal naujausias šiuolaikinio dizaino tendencijas. Ar ieškote visiškai plytelių atspalvį atitinkančių spalvų, ar norite kontrasto – visada rasite pageidaujamą derinį su CE 60.