Žiūrėti „Fibre Force“ vaizdo įrašą

 

 

Taikymo sritys

 

kritinės vietos (terasos)

 

aiškiai matomi plaušeliai

 

didesnis patvarumas išklijavus šildomąsias grindis

 

terasoms

 

plytelių klijavimo ant plytelių metodas (CM 16 ir CM 17)

 

didelių matmenų plytelėms klijuoti

 

greičiau kietėja (tik CM 17)

Ceresit Fibre Force - how it works


Technologija „Fibre Force“ – kaip ji veikia?

Ši „Ceresit“ naujovė pagrįsta plaušeliais, kurie suteikia didelį stiprumą ir elastingumą. „Ceresit“ plytelių klijuose esantys plaušeliai sudaro sutvirtintą sluoksnį, kuris sukimba su plytelėmis ir padeda ilgą laiką išlaikyti vienalytę polimerinę terpę.    

Klijuojamas plyteles suspaudus, po apačia iš mažų rišiklio ir polimero dalelių bei plaušelių susiformuoja plėvelė. Nesant plaušelių, išdžiūvusi plėvelė susitrauktų ir ilgainiui prarastų stabilumą.


Dėl polimerais pagrįsto naujojo sprendimo galite pasiekti ilgalaikį rezultatą plyteles klijuodami sudėtingiausiomis sąlygomis pasižyminčiose ir kritinėse vietose.

Užtepus plytelių klijus, iš cemento mikrostruktūros lėtai šalinsis vanduo, kol cemente liks tik tam tikras likutinės drėgmės kiekis. Šis procesas gali užtrukti kelerius metus. Cementui nuolat traukiantis susidaro įtempis, dėl kurio plytelės gali net suirti.

Elastinguosiuose „Ceresit“ plytelių klijuose esantys polimerai sustiprina cemento terpės struktūrą, užtikrina stiprų cheminį ryšį net ir klijuojant plyteles kritinėse vietose arba ant sudėtingo pagrindo, taip pat atlieka lankstaus apsauginio sluoksnio tarp medžiagų funkciją.

  • Suformuoja tvirtą sluoksnį, kuris sukimba su plytelėmis
  • Padeda ilgą laiką išlaikyti vienalytę polimerinę terpę

 

Gaminių asortimentas

 

Atsiliepimai

 

Nekenkia sveikatai

Visuose elastinguosiuose „Ceresit“ plytelių klijuose (CM 12, CM 12+, CM12+ WHITE, CM 14, CM 16, CM 17 ir CM 22) naudojami plaušeliai atitinka Europos Komisijos CLP reglamento (EB) Nr. 1272/2008 VI priedo 1.1.3 punkte Q ir R pastabose nurodytus kriterijus. Šių plaušelių Europos Komisija nepriskiria kancerogeniniams.
 
Dėl plaušelių naudojimo elastinguosiuose „Ceresit“  plytelių klijuose gaminių klasifikacija ir ženklinimas nekinta. Taip pat nekinta rekomenduojamos su gaminių tvarkymu ir naudojimu susijusios prevencinės ir kontrolės priemonės.
 
Tai patvirtina, kad plytelių klijuose „Ceresit Flexible“ naudojami plaušeliai yra visiškai nekenksmingi, jei laikomasi tų pačių saugos priemonių kaip ir naudojant klijus be plaušelių.

 

Kas yra EC1 sertifikatas?

EMICODE yra tarptautinis mažos emisijos gaminių kokybės standartas. EC1 PLUS reiškia, kad gaminys priskiriamas mažiausiai emisijos klasei. Kuo mažesnė emisija, tuo sveikesnis patalpų klimatas.

 

daugiau