Kompetencijos sritys

Remdamiesi savo kompetencijomis sukūrėme tarptautiniu mastu pripažintą statybinių gaminių ir sisteminių sprendimų asortimentą, skirtą daugeliui taikymo sričių – nuo plytelių, langų, fasadų, stogų ir grindų klijavimo ir sandarinimo produktų iki montavimo ir tvirtinimo technologijų. Nesvarbu, ar dengiate stogą, klojate grindis, dirbate su mediena, įrengiate fasadą, ar esate stogo specialistas – visais atvejais galite remtis mūsų sprendimais, kuriuos lengva taikyti ir kurių rezultatai pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis.
 
Įvairius statybvietėje vykdomus darbus galima atlikti naudojant atskirus produktus ir taikant konkrečius sprendimus. Todėl Ceresit kuria visapuses gaminių sistemas su puikiai suderintais komponentais – nuo plytelėms skirtų sisteminių sprendimų iki fasadų šiltinimo sistemų. Visos Ceresit siūlomos sistemos yra ypač saugios, jas paprasta naudoti. O tai produkto vartotojui reiškia sutaupytą laiką ir mažesnes sąnaudas.

Plytelių klojimas

Visi plytelių klojimo sistemos produktai: plytelių klijai, glaistas, hermetikai ir po plytelių danga naudojamos hidroizoliacijos medžiagos

Grindys

Pagrindo paruošimo, grindų išlyginimo ir apdailos produktai

Sandarinimas

Visame pastate naudojamos hidroizoliacijos ir stogų dangos medžiagos

ETICS

Suderinamos sistemos visų fasado rūšių šiluminei izoliacijai ir apdailai

Vidaus apdaila

Gruntavimo ir tinkavimo medžiagos, įskaitant šiuolaikines ir universalias medžiagas

Montažinės putos

Visame pastate naudojamos sandarinamosios ir montažinės putos

Mišiniai ir papildomos medžiagos

Mūro, taisomieji ir kiti specialūs skiediniai, mišiniai ir priedai