Jūsu iztēle, mūsu krāsas

Ji yra pagrįsta Colours of Nature palete iš 511 spalvų, skirtų Ceresit akriliniams, silikatiniams-silikoniniams, silikoniniams, silikatiniams, elastomeriniams tinkams ir akriliniams, silikoniniams, silikatiniams, elastomeriniams dažams. Ši spalvų sistema buvo sukurta kaip išbaigtas apdailos projektavimo įrankis, kuriuo pasinaudodami profesionalai galėtų paprastai projektuoti fasadus, atsižvelgdami į naujausias spalvų tendencijas ir pastatų aktualumą.

Tam, kad geriau pasitarnautų architektūriniams poreikiams spalvų derinimo srityje, spalvų paletė padalinta į:

  • 4 spalvų grupes, pagal įkvėpimo šaltinį gamtoje.
  • 6 savitus stilius, pagal atspalvius ir skirtingus architektūrinius metodus, atspindinčius tam tikrus jausmus ir sukeliančius nuotaikas.
  • 9 spalvų tipus, sutelkiant dėmesį į chromatiškumą, šviesumą ir pilkos spalvos lygį, kad parinktos ir suderintos spalvos dar labiau tiktų ir būtų patrauklesnės.

Pateikti sprendimai tėra pasiūlymai. Jie gali praversti projektuojant pastato fasadą, tačiau jie niekaip neapriboja architektų kūrybinės laisvės. „Colours of Nature Architects Colour System“ paletė atveria gausybę individualios fasado apdailos galimybių – kiekvienas gali rasti unikalų galutinį sprendimą, atitinkantį jo asmeninę viziją.