PASIRINKITE STILIŲ

Visos „Colours of Nature“ paletės spalvos, kurių iš viso yra 511, pagal atspalvius suskirstytos į 6 atskirus stilius. Jos pritaikytos prie skirtingų architektūrinių sprendimų, derančių prie atitinkamo stiliaus, kad būtų užtikrintas nuoseklumas, sinergija ir optimalus rezultatas, fiksuojami žmogaus regos ir sąmonės, taip pat atspindėti tam tikri jausmai ir perteikta atitinkama nuotaika. Todėl kiekvieną projektą galima priskirti vienam iš 6 stilių, pasitelkiant į pagalbą rekomenduojamą spalvų paletę.

Kiekvienas iš šešių stilių turi savo atskirą simbolį ir pavadinimą, nurodantį architektūros dizaino tipą ir įkvėpimo šaltinį gamtoje. Norint pasiekti nepriekaištingą harmoniją, rekomenduojama derinti to paties stiliaus, pažymėto tuo pačiu simboliu, spalvas. Šiek tiek drąsesnis, tačiau toks pat darnus sprendimas yra dviejų gretimų stilių spalvų derinimas. Spalvų derinimo pagal stilius taisyklės pateiktos tolesniuose papildomuose puslapiuose.

Urban Glamour

Meniškumo skatinama miesto elegancija, sukurianti grakštumo ir prabangos įspūdį. Stilių papildo organiškų formų detalės ir švelnūs gėlių motyvai, o taip pat kruopščiai atrinktos elegantiškos, klasikinės spalvos.

 

daugiau »

Land of Shapes

Žvilgsnį patraukiantis linijų ir formų žaismas praktiškoje, modernioje miestų ir priemiesčių architektūroje. Gamtos formos transformuotos į žmogaus rankų darbo dalis ir elementus – tai iš naujo perkurta gamta, papuošta lyg per miglą matomomis spalvomis.

 

daugiau »

City Landscape

Šis stilius išsiskiria savo nesenstančiu klasikiniu pobūdžiu, aiškiomis ir paprastomis geometrinėmis formomis. Nors kalbame apie formalumą ir miestietiškumą, tokios formos kaip uolos arba sodrūs žalios ir žemiškos spalvos tonai taip pat yra nuoroda į gamtą.

 

daugiau »

Creative Waves

Hibridinių formų ir švelnių linijų kulminacija, tobulai apibrėžianti ultramodernumo ir ekologiškumo madą architektūroje. Šis jaunas stilius yra kupinas energijos, kurios dar prideda šviežios bei pačios ryškiausios ir labiausiai stimuliuojančios spalvos.

 

daugiau »

Love of Nature

Raminančiais atspalviais papildytas rankų darbo ir ekologinio dizaino stilius tiesiogiai išreiškia meilę gamtai. Dėl draugiškų ir labiau atsitiktinių formų šis stilius idealiai tinka miesto rezidencijoms, savaitgalio išvykų kotedžams ir mažiau formaliems objektams.

 

daugiau »

Romantic Story

Prie šio stiliaus įspūdžio prisideda jautrus ir švelnus romantiškas dizainas, kurį palaiko subtilios spalvos ir trapūs atspalviai. Smulkūs ir sudėtingi ornamentai primena gėlių pasaulį, stilius atrodo ramus ir jautrus.

 

daugiau »