City landscape

Šis stilius gali būti priderintas prie bet kokios aplinkos, kurioje akcentuojamas formalumas. Miesto kraštovaizdis išsiskiria savo nesenstančiu klasikiniu pobūdžiu, aiškiomis ir paprastomis geometrinėmis formomis. Nors kalbame apie formalumą ir miestietiškumą, tokios formos kaip uolos arba sodrūs žalios ir žemiškos spalvos tonai taip pat yra nuoroda į gamtą. Pagrindiniai šio stiliaus įkvėpimo šaltiniai yra simboliu tapusios laukinių vakarų spalvos ir formos, tolimas ir paslaptingas kalnų vaizdas ir vertikalių formų akmenys, simbolinės formos.

Natūralumo potėpį pabrėžia spalvos iš trijų Colours of Nature grupių. SAND grupės pradžioje yra daugybė geltonos spalvos atspalvių iš Crete, California ir Dakota linijų. FOREST grupę atstovauja sultingumo žalumo Celebes, WATER grupę – ledinė Arctic linija, kurias papildo stiprūs raudoni atspalviai iš Mexico, Gomera ir Capadoccia linijų. Ryškios spalvos iš žemo pilkumo lygio tipų: šioje stilistikoje labiausiai išsiskiria Off-white, Soft ir Fresh. Taip sukuriamas erdvumo ir lengvumo pojūtis.

Galingumo ir statiškumo įspūdis, taip pat neišryškinti dideli elementai labiausiai tinka modernioms viloms ir daugiabučiams.

Labiausiai su City landscape arba gretimais stiliais derančios spalvos: Creative waves arba Land of shapes.