Creative waves

Šis hibridinis stilius su kontrastingomis figūromis ir linijomis sukelia aktyvumo ir žvalumo įspūdį. Akį traukiančios detalės yra kūrybiškos, pabrėžia aiškią ateities viziją ir sukelia teigiamų emocijų savo paprastumu bei užbaigtumu, taip peržengdamos įsivaizduojamas galimybių ribas. Pagrindiniai šio stiliaus įkvėpimo šaltiniai yra: vandenyno bangos, nugludinti akmenys ir banguoti žali laukai. Creative waves yra tarsi neįtikėtinos akimirkos arba gamtos elementai, užfiksuoti ir organizuoti.

Jaunatviškas stilius išsiskiria savo energija, kurią dar labiau išryškina švieži ir progresyvūs mėlyni tonai iš WATER Tahiti ir Adriatic linijų. Didžiausiu chromatiškumo lygiu išsiskiriantys Vital tipo atspalviai yra labai ryškūs ir stimuliuojantys. Įvairūs intensyvūs EARTH tonai – raudoni, vyšnių raudonumo ir rožiniai iš Atacama ir Oklahoma linijų, o taip pat plytų raudonumo ir oranžiniai tonai iš Utah linijos suteikia šiam stiliui daugiau jaukumo. Oregon grupės jūros žalumo tonai semiasi įkvėpimo iš vandenyno.

Creative waves yra aiškiai žmogaus sukurtas stilius, išsiskiriantis ne tik savo dizainu ir technologine puse, bet taip pat organiškumu, energingumu ir novatoriškumu.

Labiausiai su Creative waves arba gretimais stiliais derančios spalvos: Love of nature arba City landscape.