Urban glamour

Su miesto elegancija ir gamtos įkvėptais elementais derinama meniška išvaizda sukuria grakštumo ir prabangos efektą – tinka miesto rūmams ir dvarams ar visuomeniniams pastatams, kuriems reikia suteikti tam tikro iškilmingumo, pavyzdžiui, klasikinėms bibliotekoms, muziejams ir teatrams.

Architektūrinės stiliaus detalės primena mums apie sodrų ir prabangų architektūrinių detalių pasaulį, pasižymintį sudėtingomis formomis ir įdomiomis funkcijomis.

Siekiant pridėti formaliajai architektūrai šiek tiek lengvumo, daugiausiai buvo pasirinktos Fresh ir Basic tipų mažo ar vidutinio pilkumo lygio spalvos. Elegantiškus, klasikinius tonus papildo linksmesni ir šviesesni atspalviai. Pastarieji kilę iš augalų pasaulio, kurį iliustruoja rudeninis peizažas, miesto parkai, paskendę auksiniuose ir ugningos spalvos lapuose. Urban glamour stiliaus spalvos daugiausiai priklauso dviem „Colours of Nature“ grupėms: SAND, stipriai atstovaujamai Sahara, Galapagos, Ibiza, Majorca, Corsica, Goa linijų, ir EARTH: su daugybe rusvų tonų iš Colorado, Texas, Nevada, Madeira, Algarve ir Catalonia linijų. Miestietišką prašmatnumą papildo organiškų formų detalės ir švelnūs gėlių motyvai, o kruopščiai atrinkti atspalviai suteikia gero skonio jausmą, grožio ir dramatiškos išraiškos.

Labiausiai su Urban glamour arba gretimų stilių spalvomis derančios spalvos: Land of shapes arba Romantic story.