FASADŲ SISTEMOS „ETICS“

Jau daugiau nei 20 metų „Henkel“ siūlo platų išorinių sudėtinių šiluminės izoliacijos sistemų (ETICS) asortimentą, kurių visi elementai yra suderinami ir išbandyti, kaip patvirtina vietos ir Europos sertifikatai bei įvertinimai. Kiekvienais metais visame pasaulyje „Ceresit“ ETICS sistemomis įrengiama daugiau nei 25 mln. m² ploto.

Mūsų „Ceresit Ceretherm“ sistemos smarkiai sumažina pastatų energijos sąnaudas ir išlaidas, užtikrina komfortišką ir subalansuotą temperatūrą jūsų namuose, o su energiniu pasu padidina namų rinkos vertę ir prisideda prie aplinkos apsaugos.

Nemažiau svarbu tai, kad „Ceresit“ siūlo daugybę šiltinimo variantų visiems pastatų tipams, atsižvelgiant į jų reikalavimus ir jūsų poreikius. Nesvarbu, ar ieškote šiluminės izoliacijos, kuri būtų itin atspari pelėsiams ir grybeliui, būtų plona, nes gyvenamasis plotas yra ribotas, ar būtų itin patvari – mūsų asortimente rasite viską. Visa tai ir dar daugiau – su „Ceresit“ aukščiausios kokybės ir kompetencijos garantija.

Be to, dėl plataus apdailos dangų pasirinkimo mūsų sistemos ne tik apsaugo fasadus, bet ir suteikia jiems patrauklią bei modernią išvaizdą. Jos padės jums išreikšti konkrečius jūsų pageidavimus ir stilių. Apžvelkite mūsų gamtos spalvų paletes, intensyvaus ar natūralaus efekto tinkų seriją „Visage“, pasižyminčią skirtingomis struktūromis ir puikiai suderinamą su visomis mūsų sistemomis.