„Colours of Nature“ įkvėpimo galia

„Colours of Nature“ – gamtos grožio įkvėptų „Ceresit“ tinko ir dažų spalvų paletė. Ji žaižaruoja spalvų gausa – nuo subtilių jūras ir vandenynus primenančių mėlynų, vaiskių geltonų ir paplūdimius bei dykumas menančių oranžinių tonų, intensyvių raudonai rudų žemės atspalvių iki ramybe spinduliuojančios miškų ir kalvų žalumos.

Siekiant suteikti architektams dar daugiau fasado apdailos galimybių, „Colours of Nature“ paletė buvo išplėsta: ankstesnę 211 pastatams skirtų patrauklių spalvų gamą puikiai papildė 300 spalvų. Nauja platesnė spalvų paletė sukurta atsižvelgiant į dabartines ir būsimas spalvų tendencijas ir idealiai pritaikyta prie pastatų fasadų, įskaitant rinkos poreikius ir kultūrinį paveldą. Dabar „Colours of Nature Architects Colour System“ sudaro 85 spalvų linijos. Kiekviena jų turi 6 atspalvius, suskirstytus į 4 grupes: WATER, SAND, EARTH ir FOREST.

WATER

Vandenynai ir jūros, šviesumas ir ryškumas. Ši mėlyna spalva suteikia ramybės ir komforto, taip pat skatina pozityvų mąstymą. Šioje grupėje siūlome platų atspalvių pasirinkimą – nuo šviesiausių iki pačių intensyviausių. Pasirinkite šviesiai mėlyną Ramiojo vandenyno spalvą, ledinio grožio Arkties ar Antarktidos mėlynumą, gilių Polinezijos vandenų atspalvį arba tonus, įkvėptus kitų egzotiškų regionų, pavyzdžiui, Havajų arba Samoa.

SAND

Kurdami šią spalvų grupę, įkvėpimo ieškojome saulėtuose Kalifornijos ir Ibisos kraštovaizdžiuose, Barbadoso ir Jamaikos paplūdimiuose bei didžiosiose pasaulio dykumose. Tai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie mėgsta šiltus, draugiškus geltonus tonus ir ryškią smėlio spalvą. Šios spalvos skatina optimizmą ir gyvenimo džiaugsmą, taip pat primins apie saulėtas atostogas Kretoje arba Maljorkoje.

EARTH

Andalūzijos ir Umbrijos rudumas, rožinės Arizonos uolos ir rudai oranžiniai atspalviai tiesiai iš Kalabrijos bei Algarvės – tai tik keli šios didžiausios spalvų grupės pavyzdžiai. Jie atspindi meilę gamtai ir pagarbą tradicijai bei esminį poreikį būti arčiau žemės. Autentiškos spalvos, tokios kaip raudona Nubijos plytų spalva arba ugniniai Meksikos ir Kapadokijos atspalviai, visuomet sukelia pasigėrėjimą, nepaisant greitai praeinančios mados ar nuotaikos.

FOREST

Taika, harmonija ir meilė gamtai. Šie žali atspalviai paimti iš Montanos ir Sumatros kraštovaizdžių, Toskanos kalvų, Borneo ir Javos džiunglių bei daugelio kitų gražių pasaulio regionų. Šviesi arba tamsi, grynai žalia arba melsva – kiekvienas ras sau tinkamą spalvą. Jos užtikrins, kad kiekvienas namas taps gamtos prieglobsčiu ir harmoningu vietos kraštovaizdžio elementu.