Plytelių klijavimas ant metalinių paviršių

Praktinis žinynas

Klijuojant plyteles ant metalinių paviršių, didelį dėmesį reikia skirti paviršiaus paruošimui. Kad pasiektumėte optimalų rezultatą, lygų paviršių reikia apdoroti pagal specialią metodiką. Labai svarbu tinkamai parinkti produktus, nes jei naudosite netinkamus klijus, plytelės vėliau gali pradėti skilinėti ar atsiklijuoti.

Šiame praktiniame žinyne paaiškinama, kaip klijuoti plyteles ant metalinių paviršių.  

Priemonės

Medžiagos

(Pastaba. Prieš naudojant bet kurį produktą, būtina susipažinti su jo techninių duomenų lape (TDL) pateikta informacija).

Praktinis žinynas:

1 etapas

Pašalinkite nuo paviršiaus purvą ir (arba) riebalus. Nušluostykite metalo paviršių popieriumi ar šluoste. Kad gautumėte optimalų rezultatą, naudokite greitai džiūstančią valymo priemonę, kuri nuriebalina ir nuvalo paviršių.

2 etapas

Kai paviršius visiškai išdžius, padenkite jį klijais, naudodami dantytą glaistyklę. Rekomenduojama rinktis jau paruoštus naudoti ypač elastingus plytelių klijus, kuriuos galima tepti iš karto, paviršiaus nenugruntavus.

3 etapas

Apipurkškite klijus vandeniu, kad pradėtų stingti. Tada pradėkite klijuoti plyteles.

4 etapas

Plyteles klokite atsargiai įspausdami į klijus. Tarp jų išlaikykite vienodą atstumą.

5 etapas

Klijams sustingus, galite pradėti glaistyti. Ant plieno ar kito metalo paviršių išklotų plytelių siūles geriausia glaistyti elastingu, vandeniui nepralaidžiu glaistu, skirtu keraminėms, stiklo, porceliano ir natūralaus akmens plytelėms.

6 etapas

Optimalų rezultatą pasieksite visiškai užpildę visus tarpus.

7 etapas

Glaistui pradėjus stingti, plyteles galima nuvalyti vandeniu ir kempine. Prieš tai būtina pirštu patikrinti, ar glaistas sausas.  Valykite sukamaisiais judesiais kempine su šiek tiek vandens.

8 etapas

Naudodami kokybiškus produktus ir tinkamai klijuodami plyteles ant metalinių paviršių, gausite gražiai atrodantį paviršių ir ilgalaikį rezultatą.

Svarbi pastaba:
Konkretūs kiekiai, maišymo proporcijos, stingimo trukmė ir paviršiaus paruošimo būdai nurodyti visų produktų techninių duomenų lapuose (TDL). Juos reikia perskaityti prieš naudojant produktus.