Natūralaus akmens plytelių klojimas

Šiame vaizdo įraše išsamiai paaiškinamas kiekvienas etapas

Natūralaus akmens plytelėmis išklotos grindys ir sienos suteikia namams išskirtinumo ir juos pagražina. Tačiau norint natūraliu akmeniu iškloti namų kiemo takelius prireiks specialių produktų ir metodų.  

Šiame vaizdo įraše parodoma, kaip iškloti takelį natūralaus akmens plytelėmis. Daugiau informacijos apie paruošiamuosius darbus pateikiama čia [nuorodą], o apie siūlių glaistymą – čia [nuoroda].

Priemonės

Medžiagos

  • CM 15 – plonu ir vidutinio storio sluoksniu tepami balti klijai, skirti šviesaus, skaidraus marmuro ir kito natūralaus akmens plytelėms klijuoti.

(Pastaba. Prieš naudojant bet kurį produktą, būtina susipažinti su jo techninių duomenų lape (TDL) pateikta informacija.)

Svarbi pastaba:
Konkretūs kiekiai, maišymo proporcijos, stingimo trukmė ir paviršiaus paruošimo būdai nurodyti visų produktų techninių duomenų lapuose (TDL). Juos reikia perskaityti prieš naudojant produktus.

Tai vienas iš trijų taisyklingo natūralaus akmens plytelių klijavimo etapų. Kaip paruošti sienas ir grindis natūralaus akmens plytelėms klijuoti, aprašoma čia [nuoroda į „Natūralaus akmens plytelių klojimas. Paruošimas“], o siūlių glaistymas aprašomas čia [nuoroda į „Natūralaus akmens plytelių siūlių glaistymas“].