Pasiruošimas kloti natūralaus akmens plyteles

Praktinis vaizdo įrašas

Pastaruosius kelerius metus tarp sienų ir grindų dangų karaliauja natūralus akmuo. Klojant tokią medžiagą, būtina atsižvelgti į du klastingus veiksnius: drėgmę, kuri gali patekti tarp plytelės ir sienos, ir esanti klijų  spalvą, nes ji gali būti per tamsi, palyginti su plytelių naturale spalva.

Kad išvengtumėte šių problemų, visada naudokite natūralaus akmens plytelėms skirtus produktus ir šviesios spalvos klijus, ypač jei pasirinkote šviesios spalvos plyteles (tamsūs klijai gali pakeisti akmens natūralų atspalvį).

Šiame vaizdo įraše rodoma, kaip paruošti sienas ir grindis natūralaus akmens plytelėms  kloti. Plytelių klijavimas išsamiau aprašomas čia [nuoroda į „Natūralaus akmens plytelių klojimas“], o siūlių glaistymas – čia [nuoroda į „Natūralaus akmens plytelių siūlių glaistymas“].

Norėdami paruošti sieną, naudokite giliai įsiskverbiantį gruntą, kuris gali sustiprinti sienos paviršių ir užkirsti kelią drėgmės judėjimui link paviršiaus (pvz., Su betonu), taip pat užkirsti kelią drėgmės patekimui į sieną vėliau. Grindims patariame naudoti galingą grindų gruntą, specialiai pagamintą kritiniams pagrindams. Paruošę sienas ir grindis, paruoškite skiedinį, tada pradėkite kloti plyteles. Svarbu naudoti skiedinį, specialiai suprojektuotą natūralaus akmens plytelėms montuoti..