Šildomų grindų sistemos

Niekada iki šiol šildomųjų grindų sistemos nebuvo tokios populiarios. Tam yra priežastis: šildomosios grindys yra efektyvus sprendimas energijos vartojimo atžvilgiu ir tuo pačiu metu užtikrina šiltą bei jaukią aplinką. Naudojant kartu su keraminėmis ar gamtinio akmens plytelėmis, dėl optimalaus keraminės dangos šilumos laidumo galima sutaupyti iki 30 % energijos. Žinoma, Ceresit siūlo puikiai suderintas plytelių klijų ir glaisto sistemas, kurios padės įrengti įvairių rūšių šildomąsias grindis. Daugiau informacijos rasite mūsų išsamioje šildomųjų grindų sistemoms skirtoje brošiūroje.

Žingsnis po žingsnio

1 VEIKSMAS: PAGRINDO PARUOŠIMAS

Įrengiant šildomųjų grindų sistemą po plytelėmis, šildymo sistemą ir išlyginamuosius sluoksnius įrengiančiam darbuotojui, o taip pat klojančiajam plyteles būtina atsižvelgti į atitinkamus standartus bei gaires. Plyteles klojantis darbuotojas turi būti pakankamai išprusęs, kad galėtų patikrinti, ar prieš tai padarytas darbas buvo atliktas profesionaliai (patikrinti šildymo testo ataskaitą), ir užtikrinti, kad išlyginamasis sluoksnis būtų pakankamai sausas (CM metodu).

2 VEIKSMAS: PLYTELIŲ KLOJIMAS

Dėl terminių įtempių šildomojo pagrindo judėjimas yra didesnis nei įprastų išlyginamųjų sluoksnių. Todėl būtina naudoti elastingus plytelių klijus ir glaistymo mišinius. Ceresit siūlo kokybiškus plytelių klijus ir glaistą, kurių sudėtyje yra specialių polimerų, ypač tinkamų grindų šildymo sistemoms.