Specialūs sprendimai neįprasto dydžio plytelėms ir nestandartiniams pagrindams

Plytelių rinkoje galite rasti tinkamą sprendimą, atitinkantį bet kokį skonį ar funkcinį reikalavimą: nuo stilingų didelių, dizainerių sukurtų plytelių, gamtinio akmens ir marmuro, spalvingos stiklo mozaikos iki labai plonų keraminių plytelių. Svarbiausia yra iš anksto nustatyti reikalavimus, tinkamai paruošti paviršių ir pasirinkti tinkamus plytelių klijus, glaistą ir klojimo būdą. Ceresit siūlo jums aukštos kokybės produktus bet kokiems specialiems poreikiams.

Didelių plytelių klojimas

Naujausios dizaino tendencijos rodo, kad labai populiarios yra didelės grindų ir sienų plytelės. Siekiant užtikrinti, kad plytelių klijai pasiskleistų po plytelėmis be tarpų (90 % padengimą), būtinos specialios žinios ir metodai („plūdrusis“ metodas).

Gamtinio akmens įrengimas

Gamtiniam akmeniui ar marmurui kloti būtini specialūs greitai susirišantys (baltieji) klijai ir glaistas. Kad apsaugotumėte jautrias medžiagas nuo kalkių ir kitokių dėmių susidarymo, naudokite tik specialiai šiuo tikslu sukurtus klijus.

Plonų porcelianinių plytelių klojimas

Plonos porcelianinės plytelės naudojamos nišiniuose segmentuose, kuriuose neįmanoma arba sunku naudoti įprastas plyteles (renovuojant statinius ir pan.). Šiuo atveju būtinos specialios žinios apie paviršiaus išlyginimą ir taikytinus metodus.

Plytelės ant plytelių

Renovuojant pastatus galima palikti tvirtą pagrindą ir sutaupyti laiko – tam plytelės gali būti klojamos ant esamos senų plytelių dangos. Tokiu atveju reikia įvertinti ir specialiai apdoroti pagrindą, naudojant atitinkamus elastingus plytelių klijus, kurie užtikrins reikiamą sukibimą ir ilgalaikį rezultatą.