Plytelių klojimas pramoniniuose pastatuose

Vargu ar kuri nors kita pramoninių pastatų dalis patiria tokią apkrovą kaip grindų danga: dideles apkrovas, didelius temperatūros svyravimus, drėgmės ir agresyvių cheminių medžiagų poveikį. Daugeliu atvejų bendras kelių veiksnių poveikis kelia didelius reikalavimus plytelių gaminiams. Ypač didelės apkrovos aplinkoje labai svarbi pagrindo, hidroizoliacijos ir plytelių produktų kokybė, taip pat tinkamas planavimas ir kvalifikuotas įrengimas. Todėl „Ceresit“ siūlo specialius sisteminius sprendimus, skirtus mechaninei apkrovai, šiluminei įtampai, cheminiam poveikiui ir ribinėms sąlygoms įveikti – išsami informacija pateikiama mūsų specialiose brošiūrose, kuriose aprašomas plytelių klojimas pramoninėse patalpose.

ŽINGSNIS PO ŽINGSNIO

1 ŽINGSNIS PAGRINDO PARUOŠIMAS

Prieš pradedant planavimą, turi būti sudaryti reikalavimai, kurie apibrėžia svarbiausius veiksnius:

  • Mechanines apkrovas
  • Šiluminį poveikį
  • Cheminį poveikį
  • Drėgmės ir vandens poveikį
  • Ribines sąlygas

Šių veiksnių įvertinimas lemia grindų konstrukcijos – nuo pagrindo iki viršutinio sluoksnio – įrengimą ir tinkamą produktų pasirinkimą. Ypač intensyvaus darbo aplinkoje, projektuotojų, montuotojų, lygintuvų ir plytelių klojėjų darbas yra glaudžiai susijęs ir reikalauja dirbti išvien.

2 ŽINGSNIS HIDROIZOLIACIJA

Tokiose srityse kaip komercinės virtuvės susiduriama su nemažu kiekiu vandens, ypač drėgme. Siekiant sumažinti drėgmės žalos riziką, rekomenduojama kloti keramines plyteles arba plokštes ir sujungti jas su drenažais bei kanalais į vientisą sistemą.

3 ŽINGSNIS PLYTELIŲ KLOJIMAS

Tinkamai suplanuotos ir profesionaliai išklotos keraminės dangos ir jų pagrindai yra labai našūs gaminiai, kurie gali atlaikyti net ekstremalias momentines apkrovas ir intensyvų judėjimą. Kadangi jos gali atlaikyti sunkias eksploatavimo sąlygas daugelį dešimtmečių, jos taip pat yra puikus sprendimas ekonominiu požiūriu. Tačiau grindų konstrukcijos tvirtumas ir ilgaamžiškumas priklauso ne tik nuo plytelių, bet ir nuo pagrindo sluoksnių – nuo išlyginamojo sluoksnio iki plytelių glaisto. Todėl „Ceresit“ garantuoja naujovėmis ir patirtimi pagrįstus aukštos kokybės sisteminius sprendimus.

SUŽINOKITE DAUGIAU