Saugūs namai

Sveiki sugrįžę namo

Saugūs namai yra esminė sąlyga norint nutraukti skurdo ciklą ir padėti pamatus geresniam gyvenimui. Fritz Henkel Stiftung“ finansinės paramos dėka mes remiame šeimas, kurioms reikia namų, mokyklos ar rajonų renovacijos.


Nuo pirmojo savanoriško darbo projekto 2016 m. pasiekėme šiuos rezultatus:

• 15 projektų

• 10 šalių

• Daugiau nei 750 „Henkel“ darbuotojų savanoriško darbo dienų

• Daugiau nei 350 projekte dalyvavusių „Henkel“ darbuotojų

• Mūsų renovacijos darbai visame pasaulyje turėjo poveikį keliems tūkstančiams gyvybių

NAUDOJAMA MAŽIAU KENKSMINGŲ MEDŽIAGŲ

Mums svarbi mūsų amatininkų ir namų savininkų sveikata ir gerovė. Pasirūpiname, kad jie naudotų mūsų gaminius pagal paskirtį, gaminiai būtų saugūs ir atitiktų atitinkamas nuostatas. „Ceresit“ prisiima atsakomybę aktyviai nustatyti ir pakeisti kenksmingas medžiagas savo gaminiuose ir kurti naujas technologijas, skatinant saugumą ir skaidrumą visoje vertės grandinėje. Siekdami pagerinti sveikatą ir saugumą, mes nuolat tobuliname gaminius pasitelkdami mažai LOJ ir mažai dulkių turinčius sprendimus. „Ceresit“ siekia užtikrinti geriausią našumą, kiek įmanoma saugiau.

GAMYBA IŠMETANT LABAI MAŽĄ TERŠALŲ KIEKĮ

Mažas išmetamų teršalų kiekis. Saugi patalpų aplinka

Išmetami teršalai – kas tai?

Išmetami teršalai – tai dujinių teršalų išmetimas į aplinką. Uždarose patalpose juos dažniausiai išskiria ką tik užtepti lakai ir dažai, izoliacinių sistemų klijai ir kitos statybinės medžiagos. Jie stipriausiai veikia iš karto po tam tikrų gaminių panaudojimo, tačiau gali tvyroti ore dar kelias dienas ir mėnesius po medžiagų įrengimo. Išmetami teršalai apibrėžiami kaip „lakieji organiniai junginiai“ (angl. „Volatile Organic Compounds“, VOC).

EC 1 sertifikatas. Saugumas kiekvieno namuose

Rinkitės saugius gaminius, kuriuos gaminant išmetama mažai teršalų.

Norint apsaugoti savo sveikatą ir gerovę, reikia ieškoti gaminių, kurie turi labai mažą poveikį patalpų oro saugumui. Standartizuotas EMICODE ženklinimas leidžia atpažinti tuos gaminius ir priimti sąmoningus ir sveikatai palankius sprendimus juos perkant.