Henkel

„Henkel“ vykdo veiklą visame pasaulyje, siūlydama trijų verslo sričių pažangias naujoves, prekių ženklus ir technologijas: klijavimo technologijų, grožio priežiūros ir skalbimo bei namų priežiūros sektoriuose.

Dėl žinomų prekių ženklų, naujovių ir technologijų įmonė  su savo trijuose pramonės ir plataus vartojimo sektoriuose veikiančiais verslo padaliniais užima pirmaujančias pozicijas, turėdama gerai subalansuotą ir diversifikuotą portfelį.

„Henkel Adhesive Technologies“ yra pasaulinė klijų rinkos lyderė visuose pramonės segmentuose visame pasaulyje. „Henkel“ skalbimo ir namų priežiūros bei grožio priežiūros verslo sritys užima pirmaujančias pozicijas daugelyje rinkų ir kategorijų visame pasaulyje. 1876 m. įkurta „Henkel“ gali pasigirti daugiau nei 140 metų sėkmingai vystomu verslu. 

Meistrų, statybos ir profesionalų verslo srityje privatiems vartotojams, namų meistrams, amatininkams ir prekybininkams, taip pat priežiūros ir gamybos specialistams iš daugiau nei 800 skirtingų pramonės šakų siūlomas didelis firminių produktų asortimentas. Savo klientams siūlome klijus ir hermetikus, skirtus naudoti namuose ir aplink juos, statybines medžiagas ir sandarinimo sprendimus, skirtus plytelėms, langams, fasadams, rūsiams, stogams ir grindims, taip pat platų didelio poveikio įrenginių surinkimo ir priežiūros sprendimų asortimentą. Šis sektorius nuolat auga, todėl 1986 m. „Henkel“ įsigijo „Ceresit“, pirmaujančią rinkoje šilumos izoliacijos ir hidroizoliacijos prekės ženklą. Dėl to „Henkel“ išplėtė savo statybinių medžiagų cheminių produktų asortimentą ir sustiprino savo pozicijas Rytų Europoje.

Didelė mūsų patirtis, žinios, technologijos ir itin novatoriški produktai padeda mūsų klientams sėkmingiau ir efektyviau atlikti darbus, tuo pačiu tausojant planetos gamtos išteklius.

Mūsų misija „Henkel“ yra permąstyti ir gerinti gyvenimą kasdien diegiant naujoves. Šiandien ir ateinančioms kartoms. Visi prekės ženklai ir technologijos, visos komandos visame pasaulyje.

 

Sužinokite daugiau apie „Henkel“ svetainėje www.henkel.com

KLIJŲ TECHNOLOGIJOS

GROŽIO PRIEŽIŪROS PRIEMONĖS

SKALBIMAS IR NAMŲ PRIEŽIŪRA