Love of nature

Šis draugiškas ir paprastas stilius primena natūralią aplinką, netrikdomas ir ramias vietas. Jis išsiskiria žmogaus rankų sukurtu organišku dizainu ir apčiuopiamu nereguliariu užbaigtumu. Formos yra paprastos ir ilgaamžės.

Spalvos yra paimtos iš EARTH ir FOREST grupių ir stipriai primena gamtos elementus: plytų raudonumo ir rudą Nubia ir Indiana, gelsvai rudą Umbria ir smėlio spalvos Minorca linijos yra įkvėptos molio, purvo ir žievės, o gaiviai žalia Tasmania, alyvuogių žalumo Ceylon ir rusvai žalsva Tundra linijos semiasi įkvėpimo iš augalijos. Daugeliui šio stiliaus spalvų yra būdingas aukštas pilkumo lygis, sukuriantis paguodos ir ramybės jausmą. Šiame stiliuje vyrauja Fresh ir Basic tipai, kuriuos papildo Dark tipo atspalviai. Jie sukuria atsipalaidavimo įspūdį, todėl šis stilius puikiai tinka nedidelių miestų namams, vasarnamiams ir mažiau formaliems statiniams.

Šio stiliaus spalvos simbolizuoja šiurkščius ir vėjo nugairintus gamtos elementus, tokius kaip žolė, samanos, žievė, purvas, molis, uolienos, lapai, mediena, akmuo, kurie su amžiumi įgauna vis daugiau grožio, o taip pat mėlynas dangus ir vanduo.

Labiausiai su Love of nature arba gretimais stiliais derančios spalvos: Romantic story arba Creative waves.