Skysta bitumo sistema (PMB)

1 ir 2 VANDENS APKROVOS TIPAS PAGAL LST EN 15814

„Ceresit“ bituminės - kaučiuko dangos užtikrina patikimą hidroizoliaciją, jas patogu ir lengva naudoti.

PRIVALUMAI:

  • Nelaidžios vandeniui
  • Labai lanksčios
  • Uždengia ir apsaugo įtrūkimus
  • Nepralaidžios lietaus vandeniui

NAUDOJIMAS

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Pagrindai turi būti lygūs, tvirti, išlaikantys apkrovas, sausi arba šiek tiek drėgni, be dulkių ir kitų medžiagų (pavyzdžiui, tepalų ar pan. priemonių), galinčių pakenkti prilipimui. Esant žemai temperatūrai, įsitikinkite, kad paviršius nėra apledėjęs.

NAUDOJIMAS

Atsižvelgdami į pagrindo įgertį, praskieskite CP 41 gruntą ir gerai išmaišykite. Ant paruoštų išorinių rūsio sienų užtepkite vienodą bei vientisą grunto sluoksnį ir palikite išdžiūti. Tada užtepkite du sluoksnius vandeniui nelaidžios ir įtrūkimus dengiančios  dangos (CP 43); tepkite drėgną ant drėgno. Palaukite, kol abu sluoksniai visiškai išdžius. Galiausiai pritvirtinkite izoliacines plokštes. Tai galite patogiai atlikti naudodami dangos (CP) gabalėlius.

SU ARMAVIMO AUDINIU:

Užtepę pirmąjį bitumo kaučiuko dangos sluoksnį, iš karto į šviežią mišinį įskandinkite armuojantį audinį taip, kad būtų padengtas visas jo paviršius. Sujungimo vietose vienas audinio gabalas turi 10 cm persidengti su kitu gabalu. Po to tepkite antrąjį sluoksnį, kol pasieksite reikiamą storį, o tai priklauso nuo numatomų apkrovų. Laikykitės naudojamo hidroizoliacinio gaminio naudojimo instrukcijų.

SUŽINOKITE DAUGIAU