Vonios kambarių hidroizoliacijos sprendimai

Praktinis žinynas

Priemonės

Medžiagos

Įrankiai
- Minkštas teptukas
(Pastaba.  Prieš naudojant bet kurį produktą, būtina susipažinti su jo techninių duomenų lape (TDL) pateikta informacija.)

Praktinis žinynas:

1 etapas

Paruošę pagrindą ir pašalinę nuo jo purvą, padenkite giliai įsiskverbiančiu gruntu.  Naudokite teptuką, kad grunto nepatektų ant kitų paviršių.

2 etapas

Gruntui išdžiūvus (maždaug po 2 valandų), teptuku užtepkite pirmą hidroizoliacijos sluoksnį. Pradėkite tepti juostomis palei sienų kampus ir jungčių vietas, tarp sienų ir grindų, taip pat palei vamzdžius.

3 etapas

Vietose, kur hidroizoliacinę dangą reikia sustiprinti papildomai (dažniausiai kampuose), naudokite kokybišką elastingą sandarinimo juostą.

4 etapas

Padenkite elastingą sandarinimo juostą skysta hidroizoliacine sandarinamąja danga.

5 etapas

90 minučių palaukite, tada užtepkite antrą skystos hidroizoliacinės sandarinamosios dangos sluoksnį – taip užbaigsite hidroizoliacijos įrengimą. Bendras dangos sluoksnio storis bus apie 1,0 mm. 

6 etapas

Izoliacijai išdžiūvus (po maždaug 4 val.), pasiruoškite kloti plyteles – užtepkite sluoksnį tinkamų specialių klijų. Neskubėkite, pasigrožėkite rezultatu, kurį gavote įrengę hidroizoliaciją.

Svarbi pastaba:
Konkretūs kiekiai, maišymo proporcijos, stingimo trukmė ir paviršiaus paruošimo būdai nurodyti visų produktų techninių duomenų lapuose (TDL). Juos reikia perskaityti prieš naudojant produktus.